O sobie

Od najmłodszych lat interesowałem się elektroniką i mechaniką. Jako kilkunastoletni chłopiec potrafiłem sam zbudować wzmacniacz lampowy czy naprawić motocykl. Bardzo dużo czasu poświęcałem na różnego rodzaju "doświadczenia elektroniczne". Budowałem dziesiątki układów poczynając od wzmacniaczy akustycznych poprzez nadajniki FM, aż po układy impulsowe.

Ukończyłem ZSE w Bydgoszczy na kierunku Elektronicznym. Zdobywałem praktykę w narzędziowni szkolnej, gdzie poznałem obsługę obrabiarek do metalu. Brałem udział w wykładach z zakresu rodzaju narzędzi, stali i ich stopów oraz obróbki. Równolegle pracowałem w zakładzie ślusarskim.

Ukończyłem 3-letnie Technikum Elektroniczne. Byłem Laureatem Olimpiady Matematycznej na szczeblu wojewódzkim.

Ukończyłem Studia Wyższe na Politechnice Poznańskiej na wydziale Elektrycznym o specjalności: "Cyfrowe przetwarzanie sygnałów". Ponadto zdobywałem doświadczenie zawodowe prowadząc serwis elektroniczny.

Pracę zawodową rozpocząłem na stanowisku Konstruktora Elektroniki we wrzesińskiej firmie "Pro Tonsil". Zajmowałem się konstrukcjami zwrotnic do zestawów akustycznych, wzmacniaczy akustycznych, preampów, filtrów aktywnych, zasilaczy impulsowych, a nawet budowałem wzmacniacz klasy D. Dodatkowo od kilku lat tworzę strony internetowe w oparciu o PHP, MySql oraz Java Script.

Po wielu latach doświadczenia zawodowego stwierdzam, że mam ogromny potencjał z zakresu elektroniki użytkowej oraz solidne podstawy mechaniki. Dodam, że preferuję systemy cyfrowe budowane na bramkach logicznych jako hardware co w przypadku niezawodności maszyn jest często dużo lepszym rozwiązaniem oraz nie przystwarza większych problemów z ewentualnym serwisem.

Nie boje się wyzwań i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem czy nawet pomysłami. Zapraszam do współpracy.